Výrobky

  Specializujeme se zejména na výrobu interiérových či exteriérových doplňků a vozidlových offroad úprav. Bližší popis činnosti naleznete níže.

 

interier Řešení interiéru - nabízíme komplexní řešení na míru pro Váš interiér, ať už se jedná o nejrůznější atypická zábradlí, jako například: skleněné zábradlí, luxusní nerezové zábradlí, lankové zábradlí či zábradlí v kombinaci se dřevem, nebo třeba celé schodiště. Zároveň nabízíme i zpracování drobnějších bytových doplňků jako věšáky, držáky a stojany na cokoli pro Váš interiér.
exterier Exteriér - zahrnuje nabídku lehkých i těžkých konstrukcí. Může se jednat o mnohopatrová samostatná schodiště, lešení, nebo pouze o stylové doplňky pro Váš dům a zahradu, jako například lavičky, pergoly, balkónová zábradlí, brány a vrata.
offroad Offroad a ATV tuning - poptáváte offroad rámy, nášlapy, žebřík, záhrádku, nárazník, nebo jakoukoli offroadovou úravu pro Váš vůz nebo čtyřkolku? Pak nás neváhejte kontaktovat a navrhneme Vám kompletní řešení, pro jakýkoli druh vozu a to na míru Vašeho vkusu a požadavkům.
ostatni Ostatní produkty - máte zájem o jakýkoli nerezový, žárově pozinkovaný, nebo ocelový výrobek, který nebyl v naší nabídce zmíněn? Potom nás prosím kontaktujte a věřte že nalezneme a navrhneme individuální řešení pro jakékoli Vaše přání.